sample-2
Laky, oleje a vosky

Laky, oleje a vosky

  • Znížená cena

-10%

ODIE’S Dark Oil

Odie’s Dark Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Je vyrobený s prirodzene tmavými olejmi a voskmi a má konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Základná cena 74,90 € Cena 67,41 €
  • Znížená cena

-10%

ODIE'S Dark Butter

Odie’s Dark Butter je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Je vyrobený s prirodzene tmavými olejmi a voskmi. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s. Má príjemnú vôňu bez obsahu rozpúšťadiel alebo škodlivých chemických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Základná cena 82,90 € Cena 74,61 €
  • Znížená cena

-10%

ODIE'S Wood Butter

 Odie’s Wood Butter je mix prírodných olejov a voskov finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie's Má príjemnú vôňu bez obsahu rozpúšťadiel alebo škodlivých chemických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu. Dá sa použiť ako jemný vosk na zvýšenie lesku a ochrany. 

Základná cena 82,90 € Cena 74,61 €

ODIE'S Oil Floor Finish -...

Odie’s Oil Finish for Wood Floors je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Má smotanovú, svetlú jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Cena 74,90 €
  • Znížená cena

-10%

ODIE'S Oxi Oil

Odie’s Oxi Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Obsahuje prirodzene oxidujúce oleje, ktoré vekom tmavnú a dodajú drevu kontrast a vzhľad patiny. Má konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Základná cena 74,90 € Cena 67,41 €

ODIE'S Super Penetrating Oil

Odie’s Super Penetrating Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Ide o redšiu verziu Odie’s Oil. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s. Má príjemnú vôňu bez obsahu toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Cena 179,90 €
  • Znížená cena

-10%

ODIE'S wax

Odie’s Wax je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s na dosiahnutie extra lesku, ochrany a životnosti. Má príjemnú citrusovú vôňu bez obsahu toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Základná cena 82,90 € Cena 74,61 €

ODIE'S Universal Finish

Odie’s Oil The Universal Finish je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Má smotanovú, svetlú jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu spríjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu. Rovnako pôsobí aj ako inhibítor hrdze.

Video návod: https://www.youtube.com/watch?v=tOlNgV41zLc

Cena 74,90 €
Naspäť hore