sample-2

Kategorie Noviniek

ODIE'S Oxi Oil

Odie’s Oxi Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Obsahuje prirodzene oxidujúce oleje, ktoré vekom tmavnú a dodajú drevu kontrast a vzhľad patiny. Má konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Cena 79,98 €
  • Znížená cena

ODIE'S Super Penetrating Oil

Odie’s Super Penetrating Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Ide o redšiu verziu Odie’s Oil. Dá sa použiť samostatne alebo v kombinácii s ostatnými produktmi Odie’s. Má príjemnú vôňu bez obsahu toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Základná cena 210,00 € Cena 199,00 €

ODIE’S Dark Oil

Odie’s Dark Oil je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Je vyrobený s prirodzene tmavými olejmi a voskmi a má konzistenciu podobnú medu s príjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých : deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu.

Cena 84,90 €

ODIE'S Universal Finish

Odie’s Oil The Universal Finish je mix prírodných olejov a voskov, finálna povrchová úprava dreva a stabilizátor. Má smotanovú, svetlú jantárovú farbu a konzistenciu podobnú medu spríjemnou vôňou bez obsahu rozpúšťadiel a toxických látok. Preto je Odieʹs bezpečný pre všetkých: deti, zvieratá, životné prostredie. Obsahuje prírodné UV inhibítory – poskytuje ochranu voči slnečnému žiareniu. Rovnako pôsobí aj ako inhibítor hrdze.

Video návod: https://www.youtube.com/watch?v=tOlNgV41zLc

Cena 84,90 €

Veropal ClearCast 300

Krištalicky číra epoxidová živica vhodná na odliatky až do hrúbky 5 cm a objemu 20 L.

Je bez zápachu a certifikovaná pre styk s potravinami.

Má minimálne zmraštenie po vytvrdnutí a vytvára nádherný  lesklý povrch.

Doba vytvrdnutia potrebná k odformovaniu 2-3 dni.

Viac o produkte v popise nižšie.

APLIKAČNÝ LIST

Cena 21,90 €
Naspäť hore